Idi na sadržaj
Najnovije vijesti
  • Dobrodošli na forum!
  • Dobrodošli na forum!
  • Posjetite naš sport portal za sve najnovije vesti, rezultate, emisije, promocije...
  • MERIDIAN ISPLATIO NAJVEĆI JACKPOT NA SVIJETU !!!

Preporuceni postovi

U posljednjem kolu grupe F na Evropskom prvenstvu, Portugal i Francuska sastaće se večeras od 21 sat u Budimpešti.

Portugalci se sada nalaze u veoma lošoj situaciji i mogli bi, kao aktuelni šampion Evrope, da ispadnu već u grupi.

Francuska je nakon rutisnke pobjede nad Njemačkom (1:0), kiksala protiv Mađara (1:1), ali je i pored toga obezbijedila plasman u nokaut fazu.

Aktuelni svjetski šampion igraće večeras za ovjeru prve pozicije, ali i za osvetu, s obzirom na poraz u finalu prošlog Evropskog prvenstva.

Ko je za vas favorit, da li Portugal može večeras do pobjede?

Što se tiče igre na golove, GG je realna opcija uz odličnu kvotu Meridianu – 1.96.

Euro 2020 Football GIF by Church Army UK

podijeli post

Podijeli na drugim sajtovima

Bilo bi lijepo kada bi mogao da predvidim sta ce biti na ovom mecu. Ali to je nemoguce. Jedina igra koja sigurno prolazi jeste 1+1 ... fix ko zna kakav ce biti.

podijeli post

Iskreno se nadam da ce Portugal dobiti ovo. Ronaldo je tu da vldi ekipu, znam da ce ovaj put biti malo teze ali mogu oni to.

podijeli post

Odlicna kvota na Francuze, apsolutni su favoriti.

podijeli post

Ja se nadam pobjedi Portugala mislim da su jaci ali eto vidjecemo veceras jesam li u pravu.

podijeli post

Po papiru reklo bi se da Francuska dobija ali kada bi gledali ko je sta pokazao ja bih rekao da ce Portugal dobiti..mozda odigram i neki gg

podijeli post

Pridruži se razgovoru

Možete objaviti sada i registrovati se kasnije. Ukoliko već imate nalog, Prijavite se sada da biste postovali sa vašeg naloga.

Gost
Odgovori u ovoj temi...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kreiraj novi...