Idi na sadržaj
Najnovije vijesti
  • Dobrodošli na forum!
  • Dobrodošli na forum!
  • Posjetite naš sport portal za sve najnovije vesti, rezultate, emisije, promocije...

Preporuceni postovi

Crna Gora i Turska zatvoriće od 20 sati i 45 minuta kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo.

Crna Gora je odavno izgubila šansu da se domogne makar baraža. ”Sokoli” su ipak, u posljednjem meču protiv Holandije pokazali da posjeduju kvalitet.

Uprkos činjenici da su nastupili bez sedam standardnih reprezentativaca, Crnogorci su uspjeli u finišu da nadoknade zaostatak od 2:0 i osvoje bod protiv velike Holandije.

Turska je u dosta dobroj situaciji pred meč ”pod Goricom” i pobjedom će u najmanju ruku obezbijediti baraž.

• Takođe Turci će se nadati porazu Holandije od Norveške kako bi ugrabili prvo mjesto i direktan plasman. 

Football Soccer GIF by SportsManias

podijeli post

Podijeli na drugim sajtovima

I ocekivao sam da Meridian na ovaj mec da najvece kvote. Kvota na Crnu Goru je takodje ocekivana. Jedino da idem navijacki pa da odigram jedinicu .. ali dobro, i vece kvote su dolazile 😉

podijeli post

Objektivno tim turske je jači od nas. Njima je ovo jako bitna utakmica a nama ništa ne znači.  Svakako kladim se na nase pa kako nam bude 

podijeli post

Mislim da je na ovaj mec najbolji izbor 3+ ponuđena kvota je dobra. Nebi se ja nesto igrao sa fiksevima može ovde biti iznenadjenja.

podijeli post

Pridruži se razgovoru

Možete objaviti sada i registrovati se kasnije. Ukoliko već imate nalog, Prijavite se sada da biste postovali sa vašeg naloga.

Gost
Odgovori u ovoj temi...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  
  • Kreiraj novi...