Idi na sadržaj
Najnovije vijesti
  • Dobrodošli na forum!
  • Dobrodošli na forum!
  • Posjetite naš sport portal za sve najnovije vesti, rezultate, emisije, promocije...
  • MERIDIAN ISPLATIO NAJVEĆI JACKPOT NA SVIJETU !!!

Preporuceni postovi

U utakmici sedme runde kvalifikacija za Mundijal, Gibraltar i Crna Gora ukrstiće koplja od 20 sati i 45 minuta.

Domaćin je, očekivano, nakon šest kola bez bodova i uz gol raziliku 3:25. Crna Gora je posljednjih četiri kola bez pobjede, pa je meč protiv autsajdera u grupi prava šansa da se upiše treći trijumf u ovim kvalifikacijama.

Crnogorska reprezentacija će i u ovom meču biti lišena pomoći Stefana Savića, ali i Marka Simića, mada to ne bi trebalo da predstavlja veći problem na Vitorija stadionu.

Meridian je na ovaj meč spremio bogatu ponudu, pa je tako senzacionalni trijumf domaćina ispraćen kvotom 17, dok je ona za pobjedu Crne Gore 1.15.

Eventualni ”x” plaćen je kvotom 7.60! Igre na golove takođe su isplative, pa je tako 4+ plaćen kvotom 2.03, dok je na GG kvota 2.35!

200.gif

podijeli post

Podijeli na drugim sajtovima

bez obzira sto ne mozemo da racunamo na Savica mislim da mozemo odnijeti pobjedu jer ovo nije toliko jaka ekipa .. svakako da se kladim na nase momke a valjalo bi ovo ispratiti takodje i na lajv kladjenje .. 

podijeli post

Ja sam ovo ispratio sa GG3+

podijeli post

Opravdat ce oni ulogu favorita i ja cekam lajv kladjenje da na taj nacin vatam golove.

podijeli post

nebi ja velike nada davao Crnoj Gori i ako je kvota dobra , bolje da probam GG i to mi nije sigurno ali u svakim slucaju je bolje od fiksa

podijeli post

Pridruži se razgovoru

Možete objaviti sada i registrovati se kasnije. Ukoliko već imate nalog, Prijavite se sada da biste postovali sa vašeg naloga.

Gost
Odgovori u ovoj temi...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kreiraj novi...