Idi na sadržaj
Najnovije vijesti
  • Dobrodošli na forum!
  • Dobrodošli na forum!
  • Posjetite naš sport portal za sve najnovije vesti, rezultate, emisije, promocije...
  • MERIDIAN ISPLATIO NAJVEĆI JACKPOT NA SVIJETU !!!
sneža

Bologna FC - Lazio Rome

Preporuceni postovi

U meču sedmog kola italijanske Serije A, Bolonja će od 12 sati i 30 minuta dočekati ekipu Lacija.

Tim Siniše Mihajlovića bilježi šarene rezultate na početku sezone. Domaća ekipa nakon šest kola ima skor 2-2-2 pa sa osam osvojenih bodova zauzima 11. mjesto na prvoligaškoj tabeli.

Lacijali su sa druge strane u sve boljoj formi. Sarijeva ekipa pobjedom u rimskom derbiju (3:2) pokazala je da je brzo zaboravila tri vezana poraza, a potvrda za tako nešto stigla je i u meču Lige Evrope, gdje je Lacio sa rutinskih 2:0 savladao Lokokmotivu iz Moskve.

Na papiru, gosti iz Rima favoriti su u ovom duelu, ali Rimljani znaju da im neće biti lako na Renato Dal' Ari gdje su prošle sezone glatko poraženi (2:0).

Champions League Football GIF by GIPHY Studios Originals

podijeli post

Podijeli na drugim sajtovima

Volio bi ja da se Bologna posle svih poraza trgne ali mislim da ovaj put imaju preteskog protivnika. Najbolje kvote na fixeve daje sportska kladionica Meridian pa cu iskoristiti  i na tiket staviti dvojku.

podijeli post

Ja sam ispratio Lacio i zeznuo se.. kvote su bile bas dobre

podijeli post

Pridruži se razgovoru

Možete objaviti sada i registrovati se kasnije. Ukoliko već imate nalog, Prijavite se sada da biste postovali sa vašeg naloga.

Gost
Odgovori u ovoj temi...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kreiraj novi...